top of page

TVÁŘE BOMTON

Tváří Bomton jsou od roku 2011 osobnosti, které jsou svým stylem inspirací pro druhé a jejichž nároky na stoprocentní péči o vzhled dokáže studio Bomton naplnit. Tedy někdo, s kým je pro nás radost a čest společně tvořit. Na samém počátku se této úlohy k naší velké radosti ujala topmodelka – a především krásná dáma – Daniela Peštová, která značku a hodnoty Bomton reprezentovala čtyři roky. V letech 2016 a 2017 se této role zhostila modelka, filantropka a také držitelka titulu Miss World Taťána Kuchařová. Velmi nás bavila také skvělá spolupráce s Leošem Marešem. Rádi se k této prezentaci vracíme alespoň v podobě snímků z předchozích let a vy se zde můžete ohlédnout společně s námi.

2017       2016       2015       2013       2012       2011

bomton_tváře_4.jpg
2017_tvář

2017

TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ

Inspirace přelomem 60. a 70. let ve znamení hippies a ještě vzdálenější indiánskou a východní kulturou. Styling v sobě kombinuje lehké materiály s výraznými barvami a vzory. Spolu s vrstvením jsme tak dosáhli dynamičnosti siluety těla. V duchu inspirace jde také nude make-up. Jeho základem je velice naturální vzhled, který jsme lehce poupravili k jednotlivým stylingům. Look dotváří přirozené blond odstíny vlasů s důrazem na lehce zvlněnou, vzdušnou až rozevlátou strukturu, jíž jsme docílili pomocí produktů Sachajuan. Tato lehká nedbalost a možná i nedokonalost je v současnosti trendem, který vyzdvihuje sílu přirozené krásy.

2016_tvář

2016

TAŤÁNA KUCHAŘOVÁ

Oproti jiným kampaním v této pracujeme pouze s jedním velmi variabilním střihem, který lze upravovat do mnoha různých podob. Proč si jednou vlasy nepodtočit, jindy nenavlnit či nevyčesat z obličeje? V této kampani jsme chtěli potlačit Taťánin romantický look a zaměřit se na „chameleonský“ styl současných rockových hvězd schopných takřka denně měnit svůj vzhled a odvážně experimentovat. 

2015_tvář

2015

LEOŠ MAREŠ

Účesy na vizuálech s Leošem jsou variabilní a dodávají dynamiku. První vizuál vyjadřuje „serióznost a neústupnost byznysu”, druhý pak drzý a mladistvý životní styl ulice. Poslední účes s viditelnou pěšinkou na straně působí elegantním, ale současně i uvolněným dojmem. Představuje jak denní, tak také večerní společenský look.

DANIELA PEŠTOVÁ

U Daniely byly zvoleny studenější odstíny podél obličeje, ke kořínkům vlasů jsme nanesli přirozenější barvu. Základem je textura ve vlasech, messy styling, lehký rozcuch, lámané vlny s rovnými konci, pěšinka uprostřed a přirozený beach look.

2013_tvář

2013

DANIELA PEŠTOVÁ

Aktuální vizuály se od těch loňských výrazně liší a ukazují Danielu i styl Bomton studií v novém světle. Přirozená krása, uvolněnost, zdravé sebevědomí, mladistvý postoj k sobě samé – to vše evokují tyto fotografie. Topmodelka opět potvrdila svou pověst chameleona, který dokáže měnit svůj vzhled radikálně, a přitom s lehkostí. Perfektně sehraný tým v čele s Danielou Peštovou vytvořil jedinečnou sérii fotografií – dokonale stylovou, čistou, módní a zároveň nadmíru přirozenou. Snímky ukazují ženu sebevědomou, přirozeně krásnou, plnou energie, proměnlivou, a přitom stálou a vždy svou. Jediný pohled na nejnovější kampaň potvrzuje motto Bomton studií – Beauty is what we do.