top of page
07.jpg

Návštěva Studia Bomton je jen Vaše chvíle. Od prvního okamžiku děláme vše pro Vaše pohodlí. Naše maximální soustřední na vaše požadavky, otázky, pocity i zkušenosti nám umožní doladit Váš styl k naprosté dokonalosti. Do odborné přípravy a soustavného rozvoje našich kadeřníků věnujeme tolik energie, abychom vždy mohli říkat: „Věnují se vám ti nejlepší.“ Vedle perfektní techniky a držení kroku s trendy je naší zásadou práce pouze s těmi prvotřídními a prověřenými produkty. Jsme progresivní, jsme trendy, ale s vaším stylem neexperimentujeme. Necháme ho vyniknout.

Vyberte si z palety našich služeb a ošetření pro ten nejlepší vzhled i pocit.

KADEŘNICKÉ SLUŽBY

Bomton Studio kadeřnictví

VSTUPNÍ KONZULTACE

Prvním krokem je u nás péče o vaše pohodlí. Každou službu, kterou zvažujete, nebo se o ni zajímáte s vámi budeme profesionálně konzultovat do nejmenších detailů. Konzultace je vždy zdarma.

Bomton Studio kadeřnictví

FOUKANÁ

Technika úpravy vlasů, při které se pomocí fénu vytvářejí objemné a plné účesy. Součástí služby je delikátní mytí vlasů s masáží hlavy, před samotnou úpravou, která vytvoří účes s požadovaným objemem a strukturou.

jedna délka.png

DÁMSKÝ / PÁNSKÝ STŘIH

Úprava a tvarování vlasů, kterou podle přání klienta i našich odsouhlasených doporučení upravujeme vlasovou délku či tvoříme nový styl střihu.

Bomton Studio kadeřnictví

MELÍR

Technika barvení vlasů, při kterém se na tmavším základu vlasů vytvářejí jemné světlé prameny. Doporučujeme jej jak k přirozenému zvýraznění vlasů, tak jako možnost vytvoření kontrastu světlejších a tmavších partií.

Bomton Studio kadeřnictví

BALAYAGE

Technika specifického barevného oživení vlasů, které jim dodá oblíbený efekt, podobný zesvětlení vlasů vlivem slunečních paprsků. Během této služby jsou do vlasů aplikovány světlejší odstíny, které celý účes opticky rozjasní.

Bomton Studio kadeřnictví

TONER

Tato služba je korekcí změn odstínu barvených i nebarvených vlasů. Pomáhá vylepšit či opravit barvu nebo neutralizovat nežádoucí barevné podtóny.

Bomton Studio kadeřnictví barvení

BARVENÍ

Barvení vlasů je procedurou, při které se pomocí aplikace barvy nebo chemických přípravků změní jejich původní barva na požadovanou novou. Tato služba umožňuje také změnu vzhledu vlasů přidáním dalších odstínů, zvýraznění některých partií nebo vytvoření kontrastních efektů.

Photo 15.08.2023 16 26 22.jpg

BARVENÍ ODROSTŮ

Touto službou korigujeme rozdíl mezi barvenou částí vlasů a nově dorostlými vlasy s originálním odstínem. Barva nebo chemický přípravek se aplikuje pouze na nebarvené části a sjednotí celkový barevný tón do vzhledu dosaženého primárním barvením.

Bomton Studio kadeřnictví

SPOLEČENSKÝ ÚČES

Na míru připravená kadeřnická služba, podle speciálního přání zákazníka. Účes vytvořený pro významnou příležitost, sladěný se stylem oblečení a zvolených doplňků. Výsledkem je tak výjimečný vzhled vlasů a účesu podtrhující bezchybný styl.

Bomton Studio kadeřnictví

TRVALÁ

Zvětšení objemu vlasů, zvlnění nebo zvýraznění kadeří. Efekt, kterého se docílí pomocí jednoduchého chemického procesu vedoucího ke změně textury vlasů.

Bomton Studio kadeřnictví

STŘIH STROJKEM

Technika zkrácení a tvarování vlasů s využitím holicího strojku. Tato úprava je efektivní jak pro zkracování vlasů na stranách a temeni hlavy, ale lze ji využít i k celkovému zkrácení vlasů.

Bomton Studio kadeřnictví

DĚTSKÝ STŘIH

Empatická a šetrná úprava vlasů dětem do pěti let, zahrnující stříhání, tvarování i styling.

Bomton Studio kadeřnictví

PÁNSKÝ STŘIH S BARVENÍM

Služba propojující úpravu délky nebo tvaru vlasů s vhodným postupem barvení vlasů.

HOLENÍ.jpg

ÚPRAVA VOUSŮ

Komplexní služba zaměřená jak na péči, tak především stříhání, tvarování a úpravu vousů včetně knírů brad i vousů na tváři.

VLASOVÁ OŠETŘENÍ / TREATMENT

Bomton Studio acid bonding concentrate

ACIDIC BONDING CONCENTRATE

Efetivní vlasová péče značky Redken pro jejich kompletní transformaci. Nejkoncentrovanější péče pro dokonalou obnovu, intenzivní ošetření a ochranu před blednutím barvy. Transformuje všechny typy a textury vlasů, dokonce i ty nejnáročnější a po chemickém procesu.

PEELING VLASOVÉ POKOŽKY

Ošetření, které je řešením problémů s lupy, problematickou vlasovou pokožkou, svěděním, mastným vlasy nebo jejich vypadáváním. Peeling profesionální značky Sachajuan efektivně odstraňuje odumřelé buňky i vrstvu suché vlasové pokožky. Stimuluje tak průtok krve vlasovou pokožkou, podporuje její vitalitu i zdravý růst vlasů.

Bomton Studio peelinng vlasové pokožky
Bomton Studio renewal remedies

RENEWAL REMEDIES

Revoluční salonní ošetření vlasů od značky Oribe. Paleta odlišných řešení umožňuje na míru zvolený výběr konkrétního ošetření. Jeho vysoce účinné složení pomáhá holisticky obnovovat zdraví vlasů, zlepšovat jejich kondici a chránit je od kořínků až po konečky. Vlasy tak budou zářivé, dokonale hladké a viditelně zdravější.

bottom of page