2019 I am who I am

Trh s módou a krásou je přesycen nabídkami. Snažíme se držet tempo s trendy, ale zároveň ztrácíme svou vlastní originalitu. Mnohy jen proto, abychom uspokojili nároky okolí. Zastavte se a odpovězte si na otázku: Kdo jsem já a co se líbí opravdu mně?

Vlasy: Jana Langmajerová 
Make-up: Barbora Lipenská 
Styling: Veronika Metz 
Foto: Lucie Kryštofová


2018 Pod hladinou

Posuňte s námi hranice usedlosti a nechte se přesvědčit k nespoutanému looku. Pokud máte v sobě kapku odvahy, je tohle léto stvořené přímo pro vás. V hlavních rolích voda a slunce. Opálené pokožce nejvíc sluší nedbalý wet look. Nebojte se vyjít ven s mokrými vlasy a nude make-upem. Zapomeňte na zbytečně komplikované účesy, líčení i outfity. Odhoďte zábrany a užívejte si summer vibes plnými doušky.

Vlasy: Adam Průcha
Make-up: Jana Darmovzalová
Styling: Veronika Metz
Fotografie: Lucie Kryštofová
Supervize: Jana Langmajerová


2018 Wonderland

Wodreland je svět dospělých, kteří v sobě stále mají dětskou duši. V reálném životě potlačujeme naše pocity a touhy, ale v každém z nás se skrývá i ta temná stránka. Jsme infantilní bez ohledu na věk. Představivost, fantazie, imaginace, sofistikovanost a prvky překvapení, jako jsou hřebíky a brože, zapletené copy a drdůlky představují dětskou hravost. Tahle říše divů je podivnější, než jste čekali.

Vlasy: Veronika Sušilová
Fotografie: Lucie Kryštofová
Make-up: Erika Nespěšná
Styling: Veronika Metz
Supervize: Tereza Larišová

 

2018
Underground

Underground, druhá kultura. Entity vymaňující se z hlavního proudu. Potkáváme se každý den. V prostředcích hromadné dopravy, na ulici, v klubech. Underground je v našem pojetí o odvaze. Odvaze dovolit si byt výjimečný. Odvaze ukázat, že kdokoliv může žít v tomto světě a bude příjímán i ve své diferencialitě. Nebojte se skrz své vlasy, skrz svůj styl říct, jaký je váš postoj. I am living in this world.

Tereza Larišová, Veronika Sušilová

2017
Liberta

Liberta italsky znamená volnost, tak zapomeňte na pravidla a bavte se. Nechali jsme se inspirovat italskou módou a uvolněností. Smyslnost, volnost a lehkost. To je ta pravá la dolce vita! Užijte si zábavu s rodinou a přáteli, buďte rozverní a žijte alespoň ty dva měsíce v roce trochu bohémským životem. Probuďte v sobě společně s námi spontánnost a horkokrevnost. Buďte ženská, vášnivá a ležérní zároveň. Volné rozpuštěné vlasy, nedbalé copy, romantické šaty, velké náušnice a rudé rty.

 

 
2017
Masopust

Masopust neboli karnevalové období trvalo v minulosti od Tří králů do Popeleční středy. Folk je cool, karneval je trend, tradice je návrat ke kořenům. Jaro přeje odvážným. Barvy boří mýty. Styling je image. Město se probouzí po zimním spánku. Copy, uzly, krep, bavlnky, třpytky - žádný nesmysl, tohle je náš pouliční karneval! #Žena, #Rychtář a #Turek jsou personifikací průvodu. 

Tereza Larišová

2017
They

Člení se do komunit, ale zároveň z nich rádi vyčnívají. Milují krok s dobou, ale inspirují se minulostí. THEY Generace se jeví prvky #fringe #simplelook #colorlook #lightpunk #independence. Stejně jako ONI se inspirují námi, my se inspirujeme jimi.
Inspirace se odvíjí od osobitosti a jedinečnosti každého z modelů tak,
aby se mohli inspirací státi. #everyone

Sandra Nisterová

2016
The Sunset

Blížící se léto, krásné počasí, ta správná parta kamarádů a skvělá hudba. To vše je k nalezení v minikolekci festivalového looku naší asistentky Terezy Chreňové ze studia Bomton Jalta. Předzvěstí léta je každoročně pořádaný legendární hudební a umělecký festival v zasluněné Coachella Valley ve kterém jsem hledala inspiraci."Kreativita a možná kombinace vzorů, materiálů a nápadů zde neznají mezí, stejně tak jako jsou neomezené možnosti úpravy vlasů. Některé účesy z této minikolekce se dají docela dobře použít i pro běžné nošení. 

Tereza Chreňová

2016
Simply

“Simply” je odkazem toho co každý člověk žádá nejen od svého života ale i účesu. Zaměřila jsem se na precizní střih s možností mnoha variabilních a jednoduchých úprav. Není nutné vlasy pouze zdlouhavě žehlit či foukat do hladka. Inspiraci jsem hledala v 70. a 80. letech, kdy modními ikonami byla např. Abba, Madonna nebo The Cure. Spojují v sobě zároveň rebelství i eleganci.

Jolana Hlinková

2015
Industrial chic

Industrial Chic je souhrn mladých, zajímavých lidí, kteří jsou oblečeni do světlejších barev, kolekce je focená v továrním prostředí, díky tomu klademe důraz na vlasy. U dívek můžeme vidět aktuální trendy v různých podobách ofiny a mikáda. U chlapců zase klasiku, která nikdy nevymře.

Veronika dusová

2015
Gentlemans

„Inspiroval jsem se hlavně z fotek kadeřníků soutěže Hairdressing Awards. Všichni v mé kolekci mají vystříhané vlasy kolem uší, je to praktické a vždy to bude vypadat dobře a upraveně. Trendy jsou nenapojené krátké strany na delší vršek, v této kolekci hned na několik – do čela, do strany, ulíznuté dozadu a nahoru. Všechny tyto typy střihů jsou nastylované tak, aby byly nositelné a jsou upravené jednoduše na běžné nošení kamkoli.” David Vaněk

2015
Nativity

Probuďte v dětech zájem o účesy. Kadeřnice Tereza Nová nedávno složila zkoušky na pozici Classic Junior, kterým předcházela tvrdá roční příprava pod vedením držitele ocenění Kadeřník roku v soutěži Hairdressing Awards, Jana Balcaříka. Tereza připravila mini kolekci účesů pro malé zákazníky s názvem Nativity. „Do dětských kolekcí se pouští málokdo, ale já mám ráda výzvy, tak jsem si řekla, že to zkusím. Líbí se mi, jak jsou dětské účesy prezentovány v jiných zemích – jednoduché, snadno upravitelné, praktické a nadčasové. A právě to jsem se snažila přenést do své kolekce,“ říká o svém záměru.

 

2014
Pure Impurity

Celkový styl a pojetí junior kolekce mladého vlasového stylisty představuje životní styl mladé generace, která si volí nejjednodušší cestu i v úpravě vlasů. Střih a barva musí být nenáročné na každodenní úpravu. Lukáš si dal za cíl maximalizovat minimalistický přístup svých vrstevníků k vlasům. „Touto kolekcí jsem chtěl podpořit nedbalý a uvolněný styl, ke kterému tíhne většina mladých lidí. Nemáme čas stát hodiny před zrcadlem, jedná se nám o autentičnost ve všem, co děláme. Vlasy a celkový vzhled nevyjímaje,“ říká o myšlence vlasové kolekce její autor Lukáš Vyhnálek.  Mua: Lucie Kujová / Foto: Robin Malatek / Styling: Kristýna Kristyna Majerova / Modelky: Vendula & Tereza / Produkce: Dominika Reslerova    

2014
Vagaboo

Pohled na jednotlivé fotografie, zobrazující čtveřici mladých, nekonvenčních osobností, ve vás rázem probudí silné pozitivní emoce. VAGABOO hýří barvami, kladnou energií, je plná života a rozhodně jí nechybí notná dávka průbojnosti a zdravého sebevědomí. Punk 21. století se pojí s jemností a společně vytvářejí příjemnou harmonii, kterou budete, alespoň v koutku své duše, chtít následovat. „VAGABOO je záležitost, která se týká všech, kteří ve svém životě chtějí něco dokázat, a těch, co se nebojí,“ říká Dominika Reslerová, ambiciózní mladá vlasová stylistka, která před žádnou výzvou necouvne. Vlasy: Dominika Reslerová / Make-up: Lucie Janoušková / Foto: Katja Uksová & Zuzana Dittrichová / Styling: Kristýna Majerová