top of page

BOMTON MINIKOLEKCE

2019          2018          2017          2016          2015          2014

banner.jpg
2019

2019

I AM WHO I AM

Trh s módou a krásou je přesycen nabídkami. Snažíme se držet tempo s trendy, ale zároveň ztrácíme svou vlastní originalitu. Mnohdy jen proto, abychom uspokojili nároky okolí. Zastavte se a odpovězte si na otázku: Kdo jsem já a co se líbí opravdu mně?

2018

2018

POD HLADINOU

Posuňte s námi hranice konzervativnosti a nechte se přesvědčit k nespoutanému looku. Pokud máte v sobě jiskru odvahy, je tohle léto stvořené přímo pro vás. V hlavních rolích voda a slunce. Opálené pokožce nejvíc sluší nedbalý wet look. Nebojte se vyjít ven s mokrými vlasy a nude make-upem. Zapomeňte na zbytečně komplikované účesy, líčení i outfity. Odhoďte zábrany a užívejte si summer vibes plnými doušky.

WONDERLAND

Woderland je svět dospělých, kteří v sobě stále mají dětskou duši. V reálném životě potlačujeme naše pocity a touhy, ale v každém z nás se skrývá i ta jiná stránka. Jsme infantilní bez ohledu na věk. Představivost, fantazie, imaginace, sofistikovanost a prvky překvapení, jako jsou hřebíky a brože, zapletené copy a drdůlky představují dětskou hravost. Tahle říše divů je podivnější, než jste čekali.

UNDERGROUND

Underground, druhá kultura. Entity vymaňující se z hlavního proudu. Potkáváme se každý den. V prostředcích hromadné dopravy, na ulici, v klubech. Underground je v našem pojetí o odvaze. Odvaze dovolit si byt výjimečný. Odvaze ukázat, že kdokoliv může žít v tomto světě a bude příjímán i ve své diferencialitě. Nebojte se skrz své vlasy, skrz svůj styl říct, jaký je váš postoj. I am living in this world.