top of page

BOMTON KOLEKCE

Nejlepší jsou ti nejodvážnější. Progresivní kolekce účesů a střihů jsou nástrojem, který kadeřníkům umožňují tvořit bez omezení. Nechat proudit talent a nespoutaně experimentovat. Výsledkem může být nevídaně umělecká, nebo naopak velmi klasická kolekce účesů a stylu. Vždy je však cestou k tvorbě trendů a k objevům nových možností. Protože bez smělého vyjádření bychom nešli vpřed.

BOMTON se proto dlouhodobě zaměřuje na tvorbu autorských kolekcí talentovaných členů svého týmu. Právě díky práci na nich je pak každodenní práce studia plná nových možností a objevených cest ke kráse.

 

Podívejte se zpět za prezentací uplynulých ročníků.

2023       2020       2019       2018       2017       2016       2015       2014       2013       2012

01.jpg
2023

2023

TRUE SELF

Trendy tady byly, jsou a budou, ale jsme to my, kdo je určující silou. Tématem kolekce Bomton 2023 je sebeuvědomění, nesobecká sebeláska a vyrovnanost, které nám umožní dokonale vyniknout podtržením toho, v čem se cítíme nejlépe. Inspirace šla proto napříč dekádami a vodítkem jí byla krása i svoboda. Kolekce tak spojuje žhavé současné trendy s přiznaně konzervativním přístupem. Sahá od nejaktuálnějších témat, jako jsou přirozené blond odstíny, ofina a dynamické zkracování, po naprostou klasiku, která staví na velkém objemu, nestárnoucích loknách i přirozených texturách. Vše, v čem se vy budete cítit sami sebou, je trendy. Originální přístup je trendy. Váš styl a pocit jsou tím, co hraje hlavní roli.

2020

2020

25

Věk je jen číslo, je to sebevědomí, důvěra v sebe sama, ve vlastní intuici. Stůj si za svou volbou. odhal svou jedinečnost. Nepřesvědčuj, buď sám sebou. Přirozenost. Individualita. Svoboda. Každý den můžeš být jiný. Co bude zítra, je jen na tobě. Začíná nová éra. 25 je ti jenom jednou. Nebo ne?

Slavíme 25 let. Naši novou kolekci tvoříte společně s námi. Jsme to my všichni, pro které pomíjivost okamžiku, emoce, věk ani nejistota nehrají v životě žádnou roli. Jsme sebevědomí. Už víme, co chceme, a jdeme si za tím.

2019

2019

SECRET GARDEN

Tajemství je záhadou, kterou chce každý rozluštit. Vstupte s námi do tajemné zahrady. Představujeme „Secret Garden“ novou kolekci Bomton studií pro rok 2019. Lesklé vlasy, svěží make-up, lidé v jejich přirozené poloze vyjadřující sebe sama. Syrové fotografie, odrazy na metalickém pozadí, geometrické tvary ve vlasech i v oblečení.

2018

2018

TALKING HEADS

Psychedelic rock s akordy přírody jsou hlavní inspirací nové kolekce Bomton studií pro rok 2018. V 70. letech se rocková muzika vycházející z blues mísila s rostoucím vlivem hippies. Vznikl tak jedinečný styl oblékaní a účesů, který ovlivnil tehdejší mladou undergroundovou generaci a dnes se znovu stává inspirací. Kolekci je tak plná různorodých textur. Od uhlazený až mokrý look, který je kombinován se suchou vlnitou strukturou, afro vlny i extrémně rovné vlasy, které začínají být znovu oblíbené. Provokativní odstíny blond či příjemné hnědé tóny ve vlasech dotvářejí celkový dojem z kolekce.