O Bomtonu

Vzrušující příběh Bomton Studia se začal psát 1. února 1995, kdy Karel Kadlec otevřel první luxusní salon v Praze, v pasáži Jalta na Václavském náměstí. 

Úroveň kadeřnictví byla úplně jiná, než ji známe dnes. Stříhalo se asi dvacet minut, barvilo hodinu a kadeřníci tak stihli například dva, tři lidi za krátký čas. Už od začátku byl kladen velký důraz na špičkový zákaznický servis a fungovalo to skvěle. Kadeřnictví bylo tehdy spojené s barem a spousta lidí si dala skleničku, cigaretu a pak šla na vlasy. Lidé si zde užívali svůj volný čas. 

Nyní nabízíme celou řadu služeb, které si u nás můžete dopřát. Kadeřnictví, fitness centrum, kliniku estetické dermatologie, ale také manikúru a pedikúru. Dělat klienty spokojenými je našim posláním - a to i za oceánem v Americe, kde naleznete naše studio Bomton Sarasota. Dbáme na individuální a kreativní přístup, aktuální trendy, profesionalitu a touha posouvat se nás žene dopředu. A jak už víte, tak na kvalitním servisu si zakládáme od samého začátku. 

Neváhejte a přijďte se k nám přesvědčit osobně, protože Beauty is what we do"! 

1. února 1995
Karel Kadlec otevírá první luxusní kadeřnické studio v Praze, uprostřed Václavského náměstí - dokonalý servis na snadno dostupném místě pro časově zaneprázdněné klienty. 

2003
Bomton Studia uvedla svůj vlastní projekt Bomton Cup - mezinárodní soutěž o nejlepší změnu image. Koncept byl postaven na proměnách obyčejných žen a dívek, přihlášených do soutěže prostřednictvím médií. V roce 2008 navázala ojedinělá soutěž AICHI na předchozí ročníky soutěže Bomton Cup. V Evropě je tento formát ojedinělý a galavečer je velkou společenskou událostí. 

2007
Rozšířili jsme se. Bylo otevřeno studio Brumlovka, jako první Redken Loft salon v České republice. Ve vzdušném prostoru si můžete dopřát špičkové kadeřnické služby, ale i kosmetiku, manikúru a pedikúru. 

2008

A opět jsme se rozšířili! Na Václavském náměstí naleznete Bomton Spa & Welness, které vás učaruje pohodovou a profesionální atmosférou. 

 

2011

Rádi předáváme zkušenosti dál. Zakládáme Bomton Academy - nezávislé profesionální školící centrum pro kadeřníky z celé České republiky. 

 

2013

Míříme až za oceán. V americkém letovisku Sarasota otevíráme první blow dry & color bar, kde se velmi zkušený personál věnuje té nejnáročnější klientele.

 

Také jsme založili Bomton Weddings & Events, aby vaše zážitky byly co nejkvalitnější a vy si tak mohli užít velký den bez stresu. Produkční tým navrhne a zorganizuje akci dle vašich představ. 

2014

Už jsme třikrát v Praze! Otevíráme studio Bomton Florentinum, které nabízí kadeřnické a kosmetické služby. 

 

2015
Otevřeli jsme unikátní Bomton Power Concept - fitko na jednom metru čtvereční uprostřed Václavského náměstí. Trénink na jediné interaktivní LED světelné podlaze v České republice je dokonalou kombinací tvarování postavy a zlepšování kondice zábavnou formou. 

 

2020

Slavíme 25. narozeniny! Práce nás stále baví a přibyl k nám i e-shop Bomton Beauty, kde naleznete kurátorský výběr produktů, kterým sami věříme. Baví nás všichni millenians, kteří si chtějí užívat život naplno a vyhledávají životní kontrasty. 

 

2021

Bohužel jsme museli uzavřít pobočku Bomton Florentinum. V době covidu zůstáváme doma, ale rozhodně se naše práce nezastavila. Stále se vzděláváme, školíme a už se nemůžeme dočkat, až vás znovu uvidíme. 

 

2022
Oslavili jsme 27 let a pokračujeme dál. Uzavřeli jsme pobočku Bomton Brumlovka a soustředíme se na budování komunity Bomton Studia na Václavském náměstí, kde najdete všechny služby - od špičkových kadeřnických služeb, fitness centra až po kliniku s nejnovějšími technologiemi pro zdraví a krásu celého těla. Rozrůstají se nám také produkty na e-shopu a jsme rádi, že jste s námi už tolik let. Spokojení klienti jsou naší největší radostí a odměnou. 

 

Bomton Studio, a.s.
Praha 1, Václavské náměstí 819/43
IČ: 26437198, DIČ: CZ26437198
Obchodní rejstřík u Městského soudu v Praze. Oddíl B, vložka 7107


Kontakt