2017
Taťána Gregor Kuchařová

Pro tuto kampaň jsme jako pozadí využili dřevěnou stěnu, která připomíná vlasovou strukturu. Stěna je jedním z hlavních interiérových prvků našich studií. Jejich nový design nás podnítil k vytvoření této kolekce fotografií. Vlasy, make-up, styling a interiér spolu resonují a dotváří celkový look. Přelom 60. a 70. let je ve znamení hippies, kteří se stejně jako my nechali inspirovat indiánskou a východní kulturou. Styling v sobě kombinuje lehké materiály s výraznými barvami a vzory. Spolu s vrstvením jsme dosáhli dynamičnosti siluety těla. Tato etnika jsou hodně spjata s přírodou, proto jsme zvolili nude make-up. Jeho základem je velice naturální vzhled, který jsme jemně upravili k jednotlivým stylingům. Barva vlasů je v přirozených blond odstínech s důrazem na lehce zvlněnou, vzdušnou až rozevlátou strukturu. K docílení tohoto stylingu jsme použili produkty Sachajuan. Tato lehká nedbalost či nedokonalost je v současnosti trendem, jehož hlavním cílem je zdůraznit přirozenou krásu.

2016
Taťána Gregor Kuchařová

Jedna z nejúspěšnějších topmodelek současnosti, mezinárodní lídr mladé generace (dle World Network of Young Leaders and Entrepreneurs), Miss ČR a Miss World 2006 Taťána Kuchařová se neodmyslitelně propojila se světem krásy Bomton studií. V rámci této spolupráce proběhlo v listopadu 2015 fotografování a natáčení kampaně. Oproti jiným kampaním zde pracujeme pouze s jedním velmi variabilním střihem, který lze upravovat do takřka neomezených možností. Proč si jednou vlasy nepodtočit, jindy nenavlnit či nevyčesat z obličeje? S Taťánou nás pojí stejný soubor etických hodnot, šetrnost k přírodě a pomoc lidem. Koresponduje i s naší filozofií a výhledem do budoucna. Asi bychom to nemohli shrnout lépe než názvem Taťániny charitativní organizace “Krása pomoci”. Taťána, progresivní, dynamická a drzá. V této kampani jsme chtěli potlačit její romantický look. Mladí lidé se dnes nebojí měnit pěšinku a radikálně tím změnit svůj účes stejně jako to dělají zahraniční celebrity. Pokud je podpořen dobrou barvou a střihem je změna opravdu snadná.

2015
Leoš Mareš

 

Účesy na vizuálech s Leošem jsou variabilní, hodí se na různé příležitosti, ale přitom žádnému nechybí mladistvý nádech. „První vizuál reprezentuje serióznost a neústupnost byznysu,” „Druhý střih symbolizuje drzý a mladistvý životní styl městské ulice, který momentálně patří k posledním trendům v pánských střizích. Poslední účes s viditelnou pěšinkou na straně působí elegantním a zároveň uvolněným dojmem. Kromě každodenního nošení je vhodný také pro večerní příležitosti.”

2015
Daniela Peštová

U Daniely byly zvoleny studenější odstíny podél obličeje, ke kořínkům vlasů jsme nanesli přírodnější barvu. Základem je textura ve vlasech, messy styling, lehký rozcuch, lámané vlny s rovnými konci, pěšinka uprostřed a přirozený beach look.

2013
Daniela Peštová

Aktuální vizuály se od těch loňských výrazně liší a ukazují Danielu i styl Bomton Studií v novém světle. Přirozená krása, uvolněnost, zdravé sebevědomí, mladistvý postoj k sobě samé – to vše evokují tyto fotografie. Topmodelka opět potvrdila svou pověst chameleona, který dokáže měnit svůj vzhled radikálně a přitom s lehkostí. Perfektně sehraný team v čele s Danielou Peštovou vytvořil jedinečnou sérii fotografií, dokonale stylovou, čistou, módní a zároveň nadmíru přirozenou. Snímky ukazují ženu sebevědomou, přirozeně krásnou, plnou energie, proměnlivou a přitom stálou a vždy svou. Jediný pohled na nejnovější kampaň potvrzuje motto Bomton Studií – Beauty is what we do.

2012
Daniela Peštová

Daniela Peštová je matkou, topmodelkou a naší tváří. Daniela je stejná jako my – je proměnlivá, zvládá několik profesí a je krásná! V loňském roce jsme chtěli poukázat na odlišnost každé ženy a na um našich lidí – nejenže dokážeme s touto odlišností pracovat, dokážeme ji i zachytit a vyzdvihnout. V letošním roce chceme především poukázat na odlišnost našich studií – protože Bomton nejsou jen kadeřnické salony, ale najdete u nás i lázně, kosmetická studia a mnohé další...

Daniela o jednotlivých fotografiích:

Vizuál v červených šatech jí evokuje: high glamour, eleganci spojenou se zlatou érou Hollywoodu, dokonalou image úspěšné ženy, které svítí slunce každý den

Vizuál v malých černých jí evokuje: nadčasová elegance v moderním pojetí

Vizuál v bazénu jí evokuje: zdraví, vitalitu, elán

Vizuál v bílých plavkách jí evokuje: klid, relax, pohoda, kůže vonící po sluníčku, hluboký výdech 

 

 

2011
Daniela Peštová

Bomton má novou tvář. Stala se jí topmodelka Daniela Peštová. Jejím receptem na krásu je odpočinek a pohoda a přesně tomu odpovídá Bomton – nejde totiž jen o síť vlasových studií, ale i o wellness a spa centra. Takže vedle nového sestřihu si tu můžete poručit také masáž nebo se objednat na cvičení.  Každý ze snímků má jinou ‚tvář‘. Všichni jich přece máme několik, a Bomton studia tak chtějí ukázat na rozdílnost, se kterou si ovšem umějí skvěle poradit. Každý tu najde svou novou ‚krásnou‘ podobu.