Precizně provedený střih s vhodnou barvou vypadá dobře i několik týdnů poté, co od nás odejdete. Každý člověk je osobností, kterou umíme podtrhnout a zvýraznit.

Kadeřnické služby

Stavíme na profesionalitě. I proto u nás pracují osobnosti, které patří k těm nejlepším v oboru. Tyto individuality mají svou práci jako poslání. Sledují trendy, mají kreativní a individuální přístup a budou vám věnovat maximální péči. Jejich profesní výzvou je dokázat vám, kolik krásy se ve vás skrývá.


Vybrané služby

  • Balayage

    Oblíbená melírovací technika barvení vlasů. Výraz pochází z francouzského slovesa balayer, což znamená zametat nebo česat. Název je odvozen od toho, jak se barva vtírá do vlasů. Díky tomu vzniká barevná směs různé intenzity, která vykouzlí živý a naprosto přirozený vzhled.

  • ACIDIC BONDING CONCENTRATE

    Účinná vlasová péče pro kompletní transformaci. Nejkoncentrovanější péče pro dokonalou obnovu, intenzivní péči a ochranu před blednutím barvy. Transformuje všechny typy a textury vlasů, dokonce i ty nejnáročnější a po chemickém procesu.

  • PROFESIONÁLNÍ PÉČE ZNAČKY ORIBE

    Jednou z klíčových vlastností výrobků Oribe jsou jejich vysoce kvalitní složky, které jsou pečlivě vybírány tak, aby poskytovaly optimální výkon a výsledeky. Mnoho jejich výrobků obsahuje vyživující oleje, rostlinné výtažky a další přírodní složky, které působí na posílení a ochranu vlasů před poškozením.

Studia, kde mužete využít našich služeb