2020
25

Věk je jen číslo, je to sebevědomí, důvěra v sebe sama, ve vlastní intuici. Stůj si za svou volbou. odhal svou jedinečnost. Nepřesvědčuj, buď sám sebou. Přirozenost. Individualita. Svoboda. Každý den můžeš být jiný. Co bude zítra, je jen na tobě. Začíná nová éra. 25 je ti jenom jednou. Nebo ne?

Slavíme 25 let. Naši novou kolekci tvoříte společně s námi. Jsme to my všichni, pro které pomíjivost okamžiku, emoce, věk ani nejistota nehrají v životě žádnou roli. Jsme sebevědomí. Už víme, co chceme, a jdeme si za tím.

Vlasy: Jana Langmajerová (Art Director), Kateřina Kavanová, Marcela Pekařová, Sandra Nisterová
Make-up: Jana Lhotová
Styling: Tereza Kytková
Foto: Lukáš Dvořák

2019
Secret garden

Tajemství je záhada, kterou chce každý znát. Račte vstoupit do tajné zahrady. Secret Garden je nová kolekce Bomton stuidí pro rok 2019.

Lesklé vlasy, svěží make-up, lidé v jejich přirozené poloze vyjadřující sebe sama. Syrové fotografie, odrazy v plechovém pozadí, geometrické tvary ve vlasech i na oblečení.

 

Vlasy: Bomton Art Team pod vedením Jany Langmajerové

Foto: Matúš Tóth

Styling: Tereza Kytková, Burberry, Space

Make-up: Ivana Tokárska

 

2018
Talking Heads

TALKING HEADS je nová kolekce Bomton studií pro rok 2018.

Psychedelic rock s prvky přírody jsou hlavní inspirací nové kolekce Bomton studií pro rok 2018. V 70. letech došlo k míšení rockové muziky, vycházející z blues, s rostoucím vlivem hippies. Tím vznikl jedinečný styl oblékaní a účesů, který ovlivňoval tehdejší mladou undergroundovou generaci a dnes se znovu stává inspirací. V kolekci je plno různorodých textur. Uhlazený až mokrý look, který je kombinován se suchou vlnitou strukturou, afro vlny i extrémně rovné vlasy, které začínají být znovu oblíbené. Provokativní odstíny blond či příjemné hnědé tóny ve vlasech dotvářejí celkový dojem z kolekce.

Vlasy Bomton Art team | Fotografie Matúš Tóth | Make-up Ivana Tokárska | Styling Tereza Kytková

2017
IT

IT je nová vlasová kolekce týmu Bomton studií pro rok 2017, inspirovaná pouličním uměním spojujicí různorodost lidí a odlišných kultur. IT jsou pravé emoce pulzujicího velkoměsta. v této kolekci je několik prvků, které jsou stále nadčasové a předjímají tak budoucí trendy již nyní, jedním z nich je tzv. twist, který se již v současnosti objevuje ve vlasových trendech, dalším charakteristickým prvkem je “mokrý look”, přizpůsobený dnešní době. Individualitu jednotlivých modelů dotváří metalické a pastelové barvy. like IT, make IT, enjoy IT. IT is Bomton.

2016
Realistic

Vlasová kolekce Bomton studií „Realistic“ je vhodná pro každého, kdo se nebojí projevit svou osobnost, chce být něčím víc, řídit se principem reality a neprahnout po domnělých ideálech a dokonalosti. Kolekce chce být taková, aby se s ní mohl ztotožnit každý, kdo se nebojí vymanit z davu a jít svou vlastní cestou.

Energie a bezmezná chuť experimentovat je hnacím motorem a jádrem této kolekce. Inspiraci pro novou kolekci jsme sbírali a čerpali z módy ulice a jejího životního stylu napříč světem. Synergie trendových účesů a výrazných barev osvěžují jednotlivé looky.

2015
Marshmallove

V dokonalé symbióze se propojuje načančaný styl konce 70. let a 80. let se současným hektickým životním stylem a společně se směle dívají do zářivé budoucnosti plni nespoutaného optimismu.

Hranice glamour elegance a bláznivé divokosti se zcela stírají, stejně jako ženská křehkost se prolíná s mužným šarmem. Jasné meze neexistují, protipóly se spojují do jednoho kompaktního celku.

2015
Svatební

Ucelená kolekce svatebních účesů si dává za cíl oslovit náročné klientky, které sledují aktuální módní trendy a zároveň si zachovávají vlastní, jedinečný styl.

2014
The Essence

Svěží trendy kolekce, které nechávají plně vyniknout osobnost svého nositele.

Ať už jste zastánkyně/zastánce dlouhých, či krátkých délek, kolekce The Essence myslí na všechny.

2013
Hibernate

Hibernaci můžeme chápat také jako ustálení — ustálení natolik dobré, že není rozpoznatelné, co přesně touto hibernací prošlo.

My jsme dali do časové kapsle 50. léta a upravili je pro současnou dobu — víte, že tam jsou, ale přitom cítíte, jak moc současná naše kolekce je.

2012
Butterfly Effect

Pojem, který se stal symbolem a příznačným pojmenováním naší nové kolekce. Je to výsledek sbírání malých střípků inspirace během roku, získávání zkušeností, objevování nových technik a možností.

Kolekce účesů do sebe nasála atmosféru britské metropole konce 60. a začátku 70. let. Poznávacím znamením účesů této doby je přirozenost, jednoduchost a pohodlnost na první pohled.